info@asmergrup.com - 0 462 328 11 23

K

uruluşumuz; 2003 yılından itibaren yurt dışında (Rusya federasyonu) 2009’dan itibaren yurt içinde aralıksız olarak taahhüt hizmetleri yapmaktadır

Türkiye’de AS-MER Grup ve AS-Birinci İnş. Nakliyat Tic.Şti ve Rusya’da Teknetstroy Şirketleriyle hizmet vermekteyiz.

Çağdaş teknolojiye egemen, deneyimli kadrosuyla, yurt içi ve yurt dışında konut, fabrika, yol, tünel, menfez ,perde inşaatları, baraj inşaatları, hidroelektrik santralleri, makine montaj-demontajları yapımı gibi hizmetler sunmuş, dünya standartlarına uygun kaliteli ve güvenilir hizmetleriyle emsallerine örnek olmuştur. Aynı zamanda arazi ve gayrimenkul geliştirme gibi çeşitli hizmetleri de müşterilere ve yatırımcılara sunmaktadır.

Müteahhit her şeyden önce projenin özündeki ilkelere bağlılık duymayı, saygı göstermeyi gerektirir. Projenin kırılma noktası onu hayalden gerçeğe taşırken sergilenecek duyarlılıktır. Kuruluşumuz, müteahhitliğini gerçekleştirdiği her projeye bu çağdaş buluş açısıyla yaklaşır, tüm süreçlerde her emek verenin projenin özüyle bütünleştiği, mükemmel bir  iş birliği ve takım ruhu ile çalışır.

En üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet ulaştırdığımız her yeni kurum ve her yeni birey de bu değerler zinciririnin vazgeçilmez bir parçası olarak aramıza katıldığını düşünüyor ve geleceğin yeni hedeflerini birlikte güvenle karşılayacağımıza canı gönülden inanıyoruz.

 İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği birinci önceliğimizdir.